14 października 2012 13:56 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

7 listopada w warszawskim klubie Stodoła odbędzie się koncert wyjątkowej pary muzyków Rodrigo y Gabriela.

Rodrigo y Gabriela już w przyszłym miesiącu w Polsce
Historia tej pary jest naprawde niczym z filmu. Chłopak i dziewczyna grali niegdyś na ulicach Dublina, aby uzbierać nieco pieniędzy na bilety na festiwal Oxygen. Nagle jednak z dnia na dzień ich życie zmienia się o 100% i zyskują ogromną popularnoś, a także wydają cztery albumy studyjne. Ci zapaleńcy nigdy nie myśleli o tak wielkiej popularności, gdy z Meksyku wyruszali do Europy. Para poznała się w metalowej grupie Tierra Ácida, gdzie grali oni wyłącznie na elektrycznych gitarach. Z czasem jednak muzycy postanowili, że pragną czegoś więcej i sięgnęli po „akustyki”. Obecnie duet Rodrigo y Gabriela urósł do światowego formatu i posiada rzesze fanów w różnych zakątkasz świata.

Do Warszawy Rodrigo y Gabriela przybędzie w rozbudowanym składzie z wyjąkowym gościem. Będzie nim znakomity pianista oraz aranżer Alex Wilson. Podczas koncertu będzie można usłyszeć zarówno najnowsze jak i starsze kawałki zespołu. Nie zabraknie także coverów grup takich jak chociażby Metallica, czy Led Zeppelin. Będzie to wyjątkowy koncert, którego nie powinien przeoczyć żaden fan gitarowych brzmień.

Koncert odbędzie się 7 listopada w klubie Stodoła. Bilety dostępne są już w przedsprzedaży w cenie 132 złotych. W dniu koncertu koszt wejściówki wyniesie 143 złote. Zakupu można dokonać w kasie biletowej klubu Stodoła, TicketClubie oraz na stronach: Eventim.pl, Ebilet.pl i Ticketpro.pl.