28 sierpnia 2012 19:32 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Z przyjemnością informujemy, że już 8 września będzie miała miejsce premiera najnowszego wydawnictwa bydgoskiej grupy Upside Down.

Premiera "Aperitif" na 20-leciu Upside Down
Któż z nas nie słyszał kiedyś chociaż jednego utworu tej popularnej punkowej kapeli. Upside Down to jedna z najpopularniejszych i najdłużej grających formacji hardcore’owo punkową muzykę w naszym kraju. Bydgoska formacja powstała dokładnie w 1992 roku i do tej pory na swoim koncie ma aż 9 wydawnictw i wiele koncertów w całym kraju. W tym roku nastał wyjątkowy dla muzyków czas bowiem 20 lat na scenie zobowiązuje do hucznego świętowania wraz z fanami. Z tej okazji formacja zagra wyjątkowy koncert podczas Muszla Fest w Bydgoszczy. Koncert odbędzie się już w przyszły weekend w Parku Ludowym im. W. Witosa w Muszli Koncertowej. Będzie to już 10 edycja bydgoskiego festiwalu, który odbywa się regularnie we wrześniu. Gwiazdą zamykającą line up tegorocznej edycji będzie właśnie bydgoskie Upside Down, które da swoje godzinne show.

Wraz z koncertem z okazji 20-lecia zespołu, obędzie się także premiera najnowszego wydawnictwa grupy. Grupa postanowiła po 5 latach przerwać milczenie i z okazji swojego 20-lecia ruszyć także z kolejnym wydawnictwem, zatytułowanym „Aperitif”. Płyta ta będzie następcą albumu „Inaczej”, który swoją premierę miał w 2007 roku. Czego można spodziewać się po nowym wydawnictwie bydgoskiej formacji? Tego dowiemy się już 8 września podczas koncertu Upside Down z okazji 20-lecia, na którym za pewne nie zabraknie tych starszych jak i najnowszych numerów grupy.

Upside Down zaprasza na Muszla Fest:
{youtube}YeJW1hFnlrM{/youtube}