28 sierpnia 2012 20:35 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Już 8 września w Bydgoszczy odbędzie się jubileuszowa 10. edycja Muszla Fest!

Nadciąga jubileuszowa edycja Muszla Fest
Muszla Fest to jeden z najbardziej znanych w Bydgoszczy festiwali. Podczas tego wydarzenia w Muszli Koncertowej swoje występy dają młode, lokalne zespoły oraz te nieco bardziej doświadczone. Już od 10 lat we wrześniu w Parku Ludowym im. W. Witosa, gromadzą się całe rodziny z dziećmi, które podziwiają występy grup reprezentujących różnorodne nurty muzyczne. W tym roku festiwal będzie tym bardziej wyjątkowy, że jest to jubileuszowa edycja Muszla Fest. Na wszystkie osoby, które w 8 września zdecydują się odwiedzić bydgoską Muszlę Koncertową będzie czekać aż 6 godzin muzyki, podczas których wystąpi 6 kapel. W tym roku na scenie pojawią się formacje Deathinition, Isme, BiszOerKay, Mortis Day, George Dorn Screams oraz Upside Down, które w czasie festiwalu obchodzić będzie swoje 20-lecie istnienia.

Wstęp na Muszla Fest jak co roku jest bezpłatny. Dzięki osobom zaangażowanym w organizację Muszla Fest będzie także okazja, aby nabyć festiwalową koszulkę oraz szansa skosztowania napoju bogów, jakim powszechnie wiadomo jest piwo. Dodatkowo formacja Upside Down podczas festiwalu zaplanowała premierę swojego najnowszego krążka, zatytułowanego „Aperitif“.

Warto także wspomnieć, że w tym roku po raz pierwszy w historii festiwalu, będzie on nadawany na żywo w internecie w portalu iTv. Poniżej zamieszczamy rozpiskę godzinową festiwalu oraz zaproszenia muzyków na festiwal, a także krótki filmik promujący wydarzenie.

Harmonogram Muszla Fest 2012:

16:55 – 17:35 Isme
17:50 – 18:45 BiszOerKay
19:00 – 19:45 Mortis Die
20:00 – 20:45 George Dorn Screams
21:00 – 22:00 Upside Down

Więcej informacji można znaleźć także na oficjalnym kanale Muszla Fest na Facebooku.

Upside Down zaprasza na Muszla Fest:
{youtube}YeJW1hFnlrM{/youtube}

Mortis Dei zaprasza na Muszla Fest:

{youtube}vDmONhtLthQ{/youtube}

George Dorn Screams zaprasza na Muszla Fest:

{youtube}ar9pQr5ufos{/youtube}

Muszla Fest 2012:

{youtube}egSYRgKMwjQ{/youtube}