2 października 2012 21:02 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Twierdzisz, że słuchasz mocnych brzmień? Zapamiętaj datę: 6 października, godzina 19.00. Przyjdź, posłuchaj i pozwól brzmieniu wbić się w ściane.

k

Już w sobotę, bydgoska Estrada StageBar, zaprasza na wyjątkowy koncert, podczas którego na scenie pojawią się same konkretne formacje z gatunku muzyki metalowej oraz speedcorowej.

Podczas pierwszej edycji koncertu KONTAGIOUS TERROR FEST wystąpi aż 5 kapel. Jako pierwsi, publiczność rozgrzeją członkowie Egoistic. Zespół ma na swoim koncie album No Sleep- jak sama nazwa wskazuje jest on poświecony tematyce bezsenności. Mamy nadzieję, że Egoistic nie pozwolą zasnąć i nam oraz przygotują słuchaczy na dalszą porcję wrażeń.

Jako drugi zespół zaprezentuje się Escape From, dobrze znany fanom death metalowych klimatów. Zespół w dorobku istnienia zawiera supportowanie takich grup jak: Decapitated, Hate oraz Christ Agony. To daje pewne rozeznanie co do poziomu Escape From, prawda?

Po nich przyjdzie czas na (uwaga! prosimy o werbel!) Kontagion! Podczas koncertu, zespół będzie promował swoje najnowsze dzieło, dziecko, cacko- EPkę „[R-!-E]\/[]|_+. Podobno sam Szatan pomagał kodować tytuł krążka. On tez podszepnął kapeli udostępnienie EPki za darmo do ściągniecia z sieci pod linkiem: http://archive.org/details/TFR517-KONTAGION-REVOLT, natomiast recenzja EPki do przeczytania tutaj:

http://life4sound.pl/component/muscol/K/31-kontagion/194-r-e-v-i

Czy po Kontagnionie będziecie mieli siłe na więcej?! Musicie mieć! Ostatnie formacje tego wieczoru pokażą, czym jest prawdziwe speedcorowe granie. Przygotujcie się na Loffciamcore oraz Tommy Rulez.

Wstęp (jedyne!) 8 złotych. Otwarcie bram o godzinie 18.30

Musimy dodawać, iż obecność jest obowiązkowa?