12 grudnia 2012 22:44 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Już 15 grudnia w klubie Od Nowa w Toruniu odbędzie się koncert poświęcony pamięci Grzegorza Ciechowskiego.

Koncert Poświęcony Pamięci Grzegorza Ciechowskiego
Tak jak w poprzednich edycjach na scenie pojawią się artyści, którzy zagrają i zaśpiewają swoje wersje utworów Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. W tym roku wiadomo, że na scenie toruńskiego klubu pojwi się Mela Koteluk, która otrzyma także Nagrodę Artystyczną Miasta Toruń im. Grzegorza Ciechowskiego. Co czeka nas podczas tego wyjątkowego koncertu? To pozostaje tajemnicą. Jak zdradzają organizatorzy wydarzenia, w tym roku przygotowali oni coś specjalnego, jednak nie będą zdradzali szczegółów. Wszystkich obecnych czeka zatem niespodzianka!

W poprzednich edycjach tego koncertu wystąpili między innymi: Kayah, Maria Peszek, Katarzyna Groniec, Ewelina Flinta, Robert Gawliński, Adam Nowak, Glaca, Grzegorz Turnau, Zbigniew Hołdys, Krzysztof Kiljański, Tymon Tymański, Krzysztof Jaryczewski, Jacek Bończyk, Hey, Myslowitz, Closterkeller, Bracia, Voo Voo, Coma, Agressiva 69, Dezerter, Proletaryat, Kobranocka, Mech, Brygada Kryzys.

Bilety na koncert dostępne są w przedsprzedaży w cenie 60 złotych. W dniu koncertu wejściówki będzie można nabyć w cenie 70 złotych.