14 listopada 2012 17:35 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Czytelników przybywa, a zainteresowanie naszym portalem wzrasta coraz bardziej, dlatego też czas ruszyć z publikowaniem w dziale młode talenty, którym mamy nadzieje będzie solidnym wsparciem dla młodych kapel i pomoże im zdobyć nowych słuchaczy, a słuchaczom odkrywać prawdziwe perełki.

Killed By Car, czyli punk po bydgosku!Pierwszym zespołem, który pragniemy Wam zaprezentować jest bydgoska formacja Killed By Car, która dała już się poznać słuchaczom z województwa kujawsko-pomorskiego. Grupa powstała w 2007 roku, kiedy to grupa znajomych postanowiła, że chce podbijać lokalne sceny grając energiczne koncerty i nagrywając punkowe piosenki. Pierwszy raz zespół zaprezentował się publicznie w 2008 roku, kiedy to w Muszli Koncertowej w Bydgoszczy dał występ przed grupą zaprzyjaźnionych osób oraz fanów zgromadzonych na trwającym wówczas festiwalu. Kolejne lata przyniosły kolejne występy oraz nagrania, a także solidny bagaż doświadczeń dla zespołu. Mimo, że początkowo Killed By Car można było określić mianem punkowej kapeli, z czasem muzycy postanowili sięgnąć nieco inne środki przekazu. Tak więc w nowszych piosenkach grupy usłyszymy nadal Kalifornijską nutę, ale także elementy elektronicznych dźwięków, popu, a nawet melodyjnego hardcore – brzmi ciekawie? Zdecydowanie! Poniżej drobna próbka możliwości zespołu:

{youtube}6aUOCJE0YRo{/youtube}

Obecnie formacja aktywnie tworzy i gromadzi materiał na kolejne występy i być może debiutancki krążek (?) Jedno jest pewne – chłopacy mają ogromny zapał, a dzięki kilku latom scenicznego doświadczenia mają muzycznie sporo do zaoferowania!

Więcej informacji o zespole, nieco muzyki formacji i newsów można znaleźć na oficjalnym fanpage Killed By Car: http://www.facebook.com/killedbycar 

Już wkrótce kolejny zespół zostanie dodany do tego działu. Wszystkie zespoły, które zainteresowane są promocją na Life4sound.pl mogą zgłaszać się mailowo pod adresem redakcja@life4sound.pl!