13 października 2012 14:37 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Już 8 listopada w warszawskiej Stodole wystąpi popularna formacja reggae – EastWest Rockers.

EastWest Rockers zagra w Warszawie!
EastWest Rockers to ekipa od 7 lat działająca na polskiej scenie reggae. Muzycy aczynali od lokalnych imprez w Opolu, ale fama o jakości granych przez zespół imprez szybko rozniosła się po Polsce i już przed wydaniem debiutanckiej płyty skład koncertował w całym kraju.
Debiutancki album „Ciężkie Czasy“ ukazał się pod koniec roku 2006, prezentując światu Cheebe, Ras Lutę i Grizzliego na podkładach czołowych polskich i europejskich producentów. Album przez wielu uważany jest za przełomowy dla polskiej sceny, nie tylko ze względu na dobór riddimów i talent wokalistów, ale też dzięki brzmieniu całości za które odpowiedzialny był Pionear z Germaican Rec. Z równie wielkim sukcesem spotkały się kolejne dwie płyty muzyków. Najnowszy album EastWest Rocker powstał w 2011 roku i nosi tytuł „EastWest.FM“ i to właśnie promocja tej płyty jest jednym z powodów wizyty zespołu w Warszawie. Fani muzyków mogą być jednak spokojni w czasie koncertu nie zabraknie także z pewnością starszych utworów.

Bilety na występ dostępne są już w przedsprzedaży w kasie biletowej klubu Stodoła oraz TicketClubie, a także na stronach Ticketpro.pl, Eventim.pl oraz Ebilet.pl w cenie 37 złotych. W dniu koncertu koszt wejściówki wyniesie 44 złote.