21 grudnia 2012 18:37 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Informacja z ostatniej chwili ! Muzycy z Chainsaw odwołali Koniec Świata ! 

chainsaw

Odkąd w czerwcu 2012 roku z szeregów Chainsaw odszedł gitarzysta Jarosław Zawadzki, trwały poszukiwania godnego zastępcy.

Casting na członka formacji trwał ponad pół roku. W tym czasie podczas koncertów, kolegów na scenie wspierał zastępczo Arek Kaczmarek.

Jak to czesto bywa, to czego poszukujemy, mamy pod samym nosem- i tak koniec końców nowym gitarzystą Chainsaw został….Arek. 

Jest to niezwykle zdolny i kreatywny muzyk oraz realizator, kompozytor większości materiału progmetalowego L.F.G- komentują muzycy- Poprzeczka została zawieszona wysoko ponieważ Arek to najbardziej doświadczony muzyk z naszej piątki a także znakomity technik! W mig opanował materiał Chainsaw z ostatniej dekady. – dodają.

W tej sytuacji, przepełnieni euforią, Max i spółka odwołali Koniec Świata. Zespół jest znowu w komplecie i ani myśli kończyć działalność. Wręcz przeciwnie- muzyków czeka dużo pracy. Wielkimi krokami nadchodzi premiera nowego heavy heavy heavy metalowego wydawnictwa formacji- albumu DVD. Jako przedsmak prezentujemy utwór Significance, który znajdzie się na krążku w 2013 roku.

Posłuchaj Significance – wersja live:

{youtube}GYqKoNxuNxo{/youtube}