22 grudnia 2012 18:21 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Bullet for My Valentine, Soilwork, Dead by April, Frontside oraz Anti Tank Nun to kolejne znane nam gwiazdy Ursynaliów 2013!

Bullet for My Valentine, Dead by April i inni - kolejne gwiazdy Ursynaliów 2013!
Ursynalia to największy festiwal studencki w Europie. Nie powinno więc nikogo dziwić, że coraz więcej światowej klasy formacji pojawia się na tej imprezie i nie jest to już tylko duży koncert, lecz prawdziwe święto fanów muzyki. Dwie sceny, dziesiątki zespołów – to wszystko czeka nas już na początku czerwca 2013 roku. Wczoraj organizatorzy festiwalu zdradzili kolejne zespoły, które pojawią się na przyszłorocznej edycji Ursynaliów. Są nimi: Bullet for My Valentine, Soilwork, Dead by April, Frontside oraz Anti Tank Nun.

Warto zaznaczyć, że w przypadku Bullet for My Valentine oraz Dead by April będą to pierwsze występy tych formacji w naszym kraju. Będzie to zatem wielkie wydarzenie dla fanów tych zespołów.

Przypomnijmy, że XXX, jubileuszowa edycja festiwalu Ursynalia – Warsaw Student Festival odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2013, jak zwykle na terenie Kampusu SGGW w Warszawie.

Bilety dostępne są w sprzedaży w sieci ticketpro.pl oraz w Empikach, Media Marktach i Saturnach w całej Polsce. Więcej informacji na www.ursynalia.pl oraz na facebook.com/ursynalia