19 grudnia 2012 11:52 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

fot. Katarzyna Muraszko

Assassin’s Creed (R) 3 z muzyką Huntera ? Dlaczego nie ! Na taki pomysł wpadł jeden z fanów kultowej gry Assassin’s Creed (R) 3 !

Katarzyna Muraszko

Na niesamowity pomysł wpadł jeden z fanów Assassin’s Creed (R) 3.

RotARaven, bo o nim mowa, stworzył alternatywny teledysk, wykorzystując utwór Trumian Show oraz trailer do gry. Ukończone dzieło przesłał Hunterowi, któremu klip bardzo przypadł do gustu.

To był jego pierwszy montaż. Nie miał doświadczenia ale miał sen :) i wizję… Dostępnego materiału źródłowego nie starczyło nawet na zmontowanie go w całości. Ale zrobił rozbrajającą czołówkę, w której napisał, że to efekt natchnienia, służący tylko i wyłącznie promocji zespołu i gry, której jest także wielkim fanem. – na swojej stronie skomentowali muzycy.

Niestety, praca RotARaven`a została usunięta z sieci, ze względu na prawa autorskie. Za twórcą wstawiła się formacja Huntera, zwracając się do polskiego oddziału Ubisoft z prośbą o dokończenie klipu. Ubisoft dał zielone światło na wykorzystanie obrazu, dzięki czemu mamy możliwość obejrzenia dwóch teledysków do Trumian Show !

Oficjalny teledysk Huntera, zrealizowany do Trumian Show:

{youtube}zBxKKhcjAcg{/youtube}

oraz wersja nieoficjalna Trumian Show vs. Assassin’s Creed III:

{youtube}5vG5yko7QXg{/youtube}