25 października 2012 11:31 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Mamy świetną wiadomość dla fanów formacji Golden Life, otóż już 6 listopada na sklepowe półki trafi najnowsze wydawnictwo grupy, zatytułowane „AQQ-akustycznie”.

Akustyczna płyta Golden Life już w listopadzie!Golden Life to grupa, która powstała w 1988 roku i przez lata swojej kariery zapisała się na kartach historii polskiego rocka. Na swoim koncie muzycy mają już 9 nagrań studyjnych i przeboje takie jak chociażby „24.11.94”, który znany jest praktycznie wszystkim polskim słuchaczom. Formacja postanowiła zrobić coś, czego jeszcze nie robiła – wydać płytę akustyczną. Jak okazało się pomysł muzyków był świetny, a wszystkie utwory w akustycznym brzmieniu zabrzmiały znakomicie.

Płyta została zatytułowana „AQQ-akustycznie” i ukaże się w sprzedaży już 6 listopada. Poza muzykami z Golden Life, na płycie usłyszymy także znakomitych gości, którzy uświetnili swoją obecnością album. Tak więc poza znakomitym wokalem Adama Wolskiego, na wydawnictwie usłyszymy także Roberta Gawlińskiego, Artura Gadowskiego, Muńka Staszczyka oraz Tomasza „Titusa” Pukackiego. Skład doskonały, także możemy się spodziewać, że efekt będzie naprawdę niesamowity.

Dodatkowo jest nam niezmiernie miło oznajmić, że patronat nad płytą objął nasz zaprzyjaźniony portal – Student.pl!

Golden Life „AQQ-akustycznie” już od 6 listopada w sprzedaży!