1 października 2012 21:03 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Już 22 listopada w Warszawie odbędzie się pojedynek muzyczny w ramach Red Bull SoundClash, w czasie którego zmierzy się Acid Drinkers oraz Fisz Emade – Tworzywo.

Acid Drinker vs Fisz Emade w Red Bull SoundClashJak zapowiadaliśmy jakiś czas temu wkrótce rusza cykl imprez Red Bull SoundClash, w czasie których odbywać się będą pojedynki hiphopowych bitów z mocnymi gitarowymi brzmieniami. Na pierwszy ogień w szranki staną Acid Drinkers oraz Fisz Emade – Tworzywo już 22 listopada w Warszawie. Na czym polegać będą zmagania muzyków?

Po pierwsze – Odbędzie się Runda Cover, w której zespoły wykonają cover znanego utworu, który wybiera im DJ.

Po drugie – Będzie miała miejsce Runda Take Over, w której w czasie wykonywania utworu przez jedną kapelę, druga go „przejmuje” i wykonuje wg własnej interpretacji.

Po trzecie – Runda SoundClash, w której DJ narzuca dany styl muzyczny, do którego formacje muszą dopasowywać swoje utwory.

Po czwarte – Runda Finałowa, w której zespoły na scenę zapraszają gości specjalnych, z którymi wykonają utwór finałowy.

Brzmi ciekawie? I z pewnością bardzo ciekawie będzie! Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na stronie: http://www.redbull.pl/cs/Satellite/pl_PL/Red-Bull-Soundclash/001243249940236